Koffiesoos met aansluitend een gezellige lunch

 

 

Nog geen lid ????  Dan is dit iets voor U !!!

Op donderdag 3 november organiseert  seniorenbond De Ertepeller weer een speciale koffiesoos ; namelijk een koffiesoos …………..,plus aansluitend een gezellige lunch !!  Deze koffiesoos is speciaal gericht op niet-leden.

Iedereen boven de 55 is welkom; het is geheel vrijblijvend en er zijn géén kosten aan verbonden. Ook bestaande leden zijn welkom, maar dan moeten ze wél een niet-lid meebrengen die serieuze interesse heeft in onze vereniging.

Het doel van die ochtend is om ouderen die graag activiteiten ondernemen samen met andere ouderen, in een ontspannen sfeer met een hapje en een drankje, warm te maken om zich als lid bij onze vereniging aan te melden.

Omdat het aantal plaatsen aan tafel beperkt is moet u zich van te voren even opgeven bij Coby van der Lugt tel 078-6155816 of 06 486 108 13

U bent vanaf 11.00 uur welkom in ons verenigingslokaal in de Instuif aan de Goudenregenstraat 17